KONST / Litografier / Färglitografi 14103166
nr 1410 3166
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 20/75. Bildmått: 50x50cm, yttermått inklusive ram: 90x82cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 19:43:25
800 kr